Darmowa dostawa od 530 pln.

Home  /  news   /  Podsumowanie 34. MFKiG w Łodzi


Weekend pełen inspiracji

34. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi jest już za nami i chcielibyśmy podzielić się naszymi wrażeniami z tego wyjątkowego wydarzenia. To był dla nas czas pełen inspiracji i spotkań z Wami!

Niezapomniane chwile na Festiwalu

Nasze stoisko na festiwalu było miejscem, gdzie spotkaliśmy się z wieloma z Was, mieliśmy okazję porozmawiać o naszej wspólnej pasji do komiksu, podziwiać niesamowite prace artystów, i cieszyć się festiwalowym klimatem. Dziękujemy Wam za odwiedziny, za towarzyszenie nam na tym niezwykłym wydarzeniu, i za Waszą miłość do sztuki komiksowej.

W ramach tegorocznego Festiwalu mieliśmy okazję współpracować z EC1 i stworzyć specjalny plakat kolekcjonerski, autorstwa Tomasza Spella, który jest hołdem dla tej wyjątkowej festiwalowej atmosfery. Jeśli chcielibyście nabyć swój egzemplarz, a nie mogliście pojawić się na Festiwalu, nic straconego! Kliknijcie poniższy link, aby dowiedzieć się więcej i zyskać swój plakat: LINK

Twórczość, która nas inspiruje

Festiwal to także czas, kiedy możemy docenić utalentowanych artystów, którzy dzielili się swoją wyjątkową twórczością. Ich prace zainspirowały nas i wiele z Was do głębszego zanurzenia się w świat komiksu i sztuki. Dziękujemy za tę inspirację!

Nadchodzące nowości

Na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi mieliśmy przyjemność ogłosić naszą najnowszą współpracę z Tomaszem Spellem. W związku z tym mamy wspaniałą wiadomość dla Was: już wkrótce w naszej kolekcji pojawią się zupełnie nowe plakaty autorstwa Tomasza. Śledźcie nasze media społecznościowe, aby nie przegapić momentu premiery nowych ilustracji. To dla nas wielkie wydarzenie i chcemy podzielić się nim z Wami!

Wkrótce możecie spodziewać się nowych printów i plakatów w naszej kolekcji. Bądźcie gotowi na nowości, które szykujemy!

Dziękujemy Wam za Wasze wsparcie i oddanie. To dzięki Waszej miłości do komiksu i sztuki jesteśmy tu, gotowi do dzielenia się naszą pasją. Bądźcie z nami na naszych mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z nowościami. 

To był niezwykły festiwal, a my już nie możemy się doczekać, aby spotkać Was ponownie 🚀