Darmowa dostawa od 530 pln.

LUBISZ OTACZAĆ SIĘ SZTUKĄ?
KSZTAŁTUJESZ NOWOCZESNĄ MARKĘ?
POZNAJ NASZĄ OFERTĘ B2B.

Poszukujesz nieszablonowych produktów? Jesteś w dobrym miejscu. Nieistotne, czy mówimy o wystroju wnętrz, wyjątkowych podarunkach dla partnerów biznesowych, czy benefitach dla pracowników. Znajdziesz u nas wyszukane produkty artystyczne, które są dokładnie dopasowane do Twoich unikalnych potrzeb biznesowych, estetycznych preferencji oraz dostępnego budżetu. Podczas całego procesu zakupowego otrzymasz od nas kompleksowe wsparcie. Przemów mową sztuki i profesjonalizmu, pozostawiając niezapomniane wrażenie na Twoich pracownikach, gościach i klientach.

Zrób wrażenie z FineArtPrints | Limited Edition.

TWOJE KORZYŚCI

Stwórz wyjątkowy i trwały wizerunek w oczach Twoich pracowników, gości oraz klientów, prezentując im najlepsze dzieła sztuki współczesnej. Nasze starannie wyselekcjonowane kolekcje dostarczą nie tylko estetycznych doznań, lecz także strategicznych korzyści, podnosząc prestiż Twojej marki w dynamicznym środowisku biznesowym.

  STYMULUJ PRACOWNIKÓW | Nieszablonowe benefity

 KREUJ POZYTYWNE WRAŻENIA GOŚCI | Wystrój wnętrza

  BUDUJ TRWAŁE RELACJE Z KLIENTAMI | Ekskluzywne podarunki

  WZMOCNIJ TOŻSAMOŚĆ MARKI | Sztuka w Twojej przestrzeni

  KSZTAŁTUJ NOWOCZESNY BIZNES | Kreatywne wybory

CO ZYSKASZ?

Doskonale wiemy, jak ważne jest rozplanowanie firmowego budżetu, kiedy w grę wchodzą większe wydatki. Naszym nadrzędnym celem jest dostarczenie optymalnych rozwiązań zakupowych, które doskonale pasują do charakteru Twojej firmy, niezależnie od jej rozmiaru — od małych przedsiębiorstw po korporacje. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, pisz śmiało i otrzymaj:

  EKSKLUZYWNE RABATY HANDLOWE

  DEDYKOWANEGO OPIEKUNA

 MOŻLIWOŚĆ PERSONALIZACJI OPAKOWAŃ

  DARMOWĄ DOSTAWĘ DO JEDNEGO MIEJSCA W POLSCE

 ORAZ WIELE INNYCH

KTO U NAS KUPUJE?

Nasi klienci to przedstawiciele różnych sektorów, w tym branży projektowania wnętrz, zarządzania hotelami, restauracjami oraz obszarów handlowych i biurowych, a także indywidualni detaliści. Jesteśmy do twojej do dyspozycji, aby zapewnić Ci wsparcie naszych doradców w przekształcaniu Twoich wizji w rzeczywistość, bez względu na branżę, w jakiej działasz.

  ARCHITEKCI I PROJEKTANCI WNĘTRZ

  HOTELE, RESTAURACJE I BIURA

  PARTNERSTWA KORPORACYJNE

  DEALERZY I SPRZEDAWCY DETALICZNI

  DZIAŁY HR., WYNAGRODZEŃ I BENEFITÓW

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ
FINE ART PRINTS | LIMITED EDITION

fine-art-prints-bezkompromisowa-jakosc

LOKALNA PRODUKCJA

Cała produkcja naszych produktów odbywa się tutaj, na miejscu w Warszawie. Współpracujemy z polskimi producentami i dostawcami. Jesteśmy zdania, że jakość jest najważniejsza, dlatego zawsze dbamy o to, aby być przy każdym kroku tworzenia i osobiście zatwierdzać stan naszych produktów.

fine-art-prints-lokalna-produkcja

BEZKOMPROMISOWA JAKOŚĆ

Do produkcji naszych printów wykorzystujemy certyfikowane tusze pigmentowe oraz wyselekcjonowany papier o muzealnym standardzie. Połączenie jakości oraz najnowszej technologii gwarantują doskonałe archiwalne właściwości, wierność odwzorowania szczegółów i kolorów.

fine-art-prints-uczciwa-polityka-cenowa

UCZCIWA POLITYKA CENOWA

Nasze ceny są wynikiem stosowania wysokiej jakości materiałów oraz lokalnej produkcji. Płacimy uczciwe podatki zgodnie z prawem. Przez transparentność kształtujemy nowoczesną markę. Wierzymy, że dostarczając przejrzystą politykę cenową, umożliwiamy świadome decyzje zakupowe.

ZRÓB PIERWSZY KROK

Rozważasz zakup naszych printów lub masz pytania dotyczące współpracy?

Jesteśmy dostępni mailowo pod adresem studio@fineartprints.pl lub telefonicznie pod numerem +48509786878.