Darmowa dostawa od 530 pln.

EKSKLUZYWNE PREZENTY BIZNESOWE

Każdy, kto dba o wizerunek swojej firmy wie, że upominki dla kontrahentów, VIP-ów, pracowników, czy klientów są ważną częścią jej wizerunku. Co więcej, jest to wspaniały wyraz wdzięczności oraz podziękowanie za wspólne działania i poświęcenia w pracy.

Zapomnij o powtarzalnych koszach prezentowych, czy butelkach alkoholu. Poznaj nasze unikalne produkty artystyczne, które idealnie sprawdzą się jako wyjątkowe prezenty dla firm.

 

PRINTY KOLEKCJONERSKIE

Żaden miłośnik sztuki nie przejdzie obojętnie obok takiego prezentu. Oferujemy kolekcjonerskie reprodukcje obrazów autorstwa topowych artystów sztuki współczesnej. Nasze wydruki nie są jak zwykłe plakaty. To limitowane, numerowane printy muzealnej jakości, sygnowane własnoręcznie przez twórców.

 

IDEALNY PREZENT DLA:

  Szefa firmy, prezesa: jeden z naszych białych kruków — unikatowy print oznaczony numerem ‘1’. Jest to prawdziwy rarytas dla kolekcjonerów i sprawi duże wrażenie jako luksusowy prezent biznesowy.

  Klientów, kadry zarządzającej, partnerów biznesowych: regularne reprodukcje oprawione w elegancką ramę.

ARTYSTYCZNE NOTATNIKI

Jedyne w swoim rodzaju kolekcjonerskie notatniki, które łączą piękne z użytecznym.

Co sprawia, że nasze notatniki wyróżniają się od reszty? Twarda oprawa, ilustrowana okładka 3D z unikalnymi obrazami polskich artystów, wygodne otwieranie na płasko, ręczne wykonanie w Polsce. Ten wyjątkowy notatnik spełni rolę planera, notesu, a nawet szkicownika.

IDEALNY PREZENT DLA:

  Pracowników firmy, podwykonawców, kontrahentów,  którym chcesz podarować coś nieszablonowego i praktycznego.

Notatnik Artystyczny 3d - B. Fiodorowicz - Matka Boska Bolesławiecka

VOUCHERY PODARUNKOWE

Jeśli nie wiesz, który z naszych produktów wybrać na prezent — Voucher podarunkowy na dowolną kwotę sprawdzi się tutaj perfekcyjnie! Obdarowany/a wybierze z naszego sklepu swój wymarzony produkt, a Ty masz pewność trafionego upominku.

Co więcej, Voucher sam w sobie robi duże wrażenie. Jest on wydrukowany w technologii soczewkowej 3D, pod którą skrywa się obraz jednego z naszych flagowych artystów. Dzięki temu efekt zaskoczenia zostanie zachowany nawet przy podarowaniu samej karty.

  Vouchery można zrealizować przez 6 miesięcy od zakupu.

RABATY NA WIĘKSZE ZAMÓWIENIA

Większe zakupy – większy rabat! Doskonale wiemy, jak ważne jest rozplanowanie firmowego budżetu, kiedy w grę wchodzą duże wydatki. Właśnie dlatego, jeśli planujesz zamówienie większej ilości naszych produktów, otrzymasz od nas atrakcyjną obniżkę.

  Uwaga! Przy dużych zamówieniach prosimy o kontakt indywidualny.

CO JESZCZE MOŻESZ ZYSKAĆ?

fine-art-prints-bezkompromisowa-jakosc

POLSKA PRODUKCJA

Cała produkcja naszych printów i notatników odbywa się tutaj, na miejscu. Jesteśmy zdania, że jakość jest najważniejsza, dlatego zawsze dbamy o to, aby być przy każdym kroku tworzenia i osobiście zatwierdzać stan naszych produktów.

fine-art-prints-lokalna-produkcja

MOŻLIWOŚĆ PRESONALIZACJI

Jeśli chcesz, aby logo Twojej firmy widniało na opakowaniach zamówionych prezentów — żaden problem! Oferujemy szerokie możliwości personalizacji i oznakowania produktów. Dołożymy starań, aby zrealizować wszystkie Twoje zalecenia.

darmowa-dostawa

DARMOWA DOSTAWA

Kiedy Ty zamawiasz prezent dla swojej firmy, my mamy prezent dla Ciebie! Nie chcemy obarczać Cię dodatkowymi kosztami. Dlatego, niezależnie od wielkości zamówienia, gwarantujemy darmową dostawę do jednego miejsca w Polsce.

ZRÓB PIERWSZY KROK

Rozważasz zakup naszych printów lub masz pytania dotyczące współpracy?

Jesteśmy dostępni mailowo pod adresem studio@fineartprints.pl lub telefonicznie pod numerem +48509786878.