Darmowa dostawa od 530 pln.

Home  /  poradnik   /  3 pomysły na prezenty firmowe
FineArtPrints: Prezenty Firmowe, prezenty dla pracowników, prezenty b2b

Wybór oryginalnego upominku dla pracowników, szefa, czy ważnego klienta może być trudnym zadaniem. Jeśli chcemy zrobić duże wrażenie, musimy wyróżnić się spośród koszy prezentowych, drogich słodkości, czy butelek alkoholu. Prezenty firmowe mogą być świetnym sposobem na wyrażenie uznania, okazanie wdzięczności oraz utrzymanie dobrych relacji w pracy.

Przy wyborze należy wziąć pod uwagę wiele aspektów, takich jak zainteresowania i pozycję obdarowywanych, budżet oraz to, jak dobrze zaprezentować firmę. W tym artykule znajdziesz nasze propozycje na niestandardowe prezenty biznesowe oraz dowiesz się, dla kogo sprawdzą się one najlepiej.

DLACZEGO SZTUKA TO DOBRY POMYSŁ NA PREZENT DLA FIRM?

Każdy rodzaj sztuki w pomieszczeniu, a zwłaszcza niezwykłe obrazy, cieszą oko. Inkografie na ścianach potrafią całkowicie zmienić atmosferę pokoju, nadać mu charakteru, a przede wszystkim zacząć wiele ciekawych rozmów. Reprodukcje Fine Art Prints wpasują się jako oryginalny obraz do biura, kancelarii, czy sali konferencyjnej.

Równie nieszablonowym, ale i praktycznym upominkiem biznesowym jest artystyczny notatnik z unikatową okładką 3D. Dzięki wygodnemu otwieraniu na płasko i wysokiej jakości papieru w kropki, posłuży on jako codzienny planer, dziennik, czy nawet szkicownik. Wyjątkowa ilustracja na okładce zachęci posiadacza do kreatywności i tworzenia, co jest dużym atutem dla każdej firmy.

PREZENT DLA SZEFA FIRMY LUB PREZESA

Wszyscy wiemy, jak ważne jest zadowolenie naszych pracodawców. Idealny upominek dla szefa lub prezesa firmy powinien wzbudzać podziw, a co za tym idzie, być unikatowy. Znakomitą propozycją na najlepszy prezent dla biznesmena lub bizneswoman jest biały kruk wśród inkografii.

Jest to najbardziej pożądana, limitowana reprodukcja oznaczona numerem „1”. To prawdziwy rarytas dla kolekcjonerów i sprawi duże wrażenie jako luksusowy prezent biznesowy. Bez względu na okazję – święta, urodziny, czy rocznicę – taki upominek to inwestycja, która na długo pozostanie w pamięci. Co więcej, jeśli obdarowywany interesuje się sztuką, inkografie to dobry początek, by obudzić w sobie kolekcjonera i zacząć własny zbiór.

PREZENT DLA KLIENTÓW, VIPÓW, KADRY ZARZĄDZAJĄCEJ

Jak to mówią: „Klient nasz pan!”, a co za tym idzie, powinien być traktowany z szacunkiem i czuć się wyjątkowy. To samo tyczy się vipów, czy kadry zarządzającej. Upominek firmowy dla ważnych osobistości powinien dorównywać temu, co wręczylibyśmy naszemu szefowi.

Propozycją na idealny prezent firmowy dla tej grupy odbiorców, kiedy mamy do dyspozycji odrobinę mniejszy budżet, jest jedna z regularnych inkografii Fine Art Prints. Zrobi równie duże wrażenie, jak unikatowa „jedynka”, przy lepiej dostosowanych kosztach.

Fine Art Prints prezenty biznesowe inkografia Wojciech Brewka Soulmates

PREZENT DLA PRACOWNIKÓW, PODWYKONAWCÓW, KONTRAHENTÓW

Jeśli zastanawiasz się, jakie prezenty firmowe dla pracownika lub kontrahenta będą oryginalne i zarazem przydatne, notatniki są świetnym pomysłem. Nie mogą być to jednak zwykłe zeszyty z logiem firmy. Wybór artystycznego notatnika 3D przedstawi obdarowywanym nowy wymiar kreatywności.

Jest on wspaniałym elementem sztuki w codzienności, który motywuje poprzez swój estetyczny wygląd i luksusową jakość. Podarowanie takiego prezentu to prosty sposób na zaimponowanie swoim pracownikom i podziękowanie za ich ciężką pracę.

Notatniki artystyczne 3D

NIE WIESZ CO WYBRAĆ NA PREZENT FIRMOWY?

Niekiedy ciężko jest trafić w gust osoby, której wręczamy prezent. Wybór produktów artystycznych na Fine Art Prints jest bardzo duży. Dobrą alternatywą na wyjątkowy prezent biznesowy będzie Voucher na dowolną kwotę do naszego sklepu. Obdarowany będzie mógł samodzielnie wybrać swój wymarzony produkt, a Ty masz gwarancję udanej niespodzianki!

Voucher sam w sobie robi duże wrażenie. Jest on wydrukowany w technologii soczewkowej 3D, pod którą skrywa się obraz jednego z topowych polskich artystów. Dzięki temu efekt zaskoczenia zostanie zachowany nawet przy podarowaniu samej karty.

Fine Art Prints Voucher podarunkowy prezenty biznesowe

PREZENTY Z LOGO FIRMY

Jeśli chcesz, aby logo Twojej firmy widniało na opakowaniach zamówionych prezentów – żaden problem! Fine Art Prints oferuje szerokie możliwości personalizacji produktów. Twoje prezenty firmowe będą zapakowane w profesjonalne opakowania, oznaczone wedle życzenia.

ZAINSPIRUJ SIĘ NA NASZYCH SOCIAL MEDIACH

facebook logoinstagram logopinterest logo