Darmowa dostawa od 530 pln.

POMYSŁ NA PREZENT

Przez printy do serca!

Fine Art Prints - Przez printy do serca. Pomysł na prezent.

 

Walentynki to czas, w którym wyrażamy swoją miłość w sposób szczególny. Jest to idealna okazja, aby zrobić niespodziankę swojej drugiej połówce. Czas tylko we dwoje, uwaga poświęcona drugiej osobie i niewielki upominek potrafią dodać magii w Dniu Zakochanych. Oryginalnym pomysłem na prezent jest giclée. Sprawi radość na co dzień i od święta!

 

Dlaczego prezenty związane ze sztuką to dobry pomysł na prezent?

Ponieważ otoczenie ma znaczenie! Printy kolekcjonerskie zdobią pomieszczenie i cieszą oko. Poruszają wyobraźnie na tyle, że każdego dnia możemy odkryć w nich kolejne znaczenia i warstwy.

 

Printy kolekcjonerskie Fine Art to znacznie więcej, niż kreatywny upominek na Walentynki:

 

Oryginalność 

Nasze printy to niecodzienny pomysł na prezent. Możesz wybrać takie giclée, które przywoła Wasze wspomnienia lub będzie się kojarzyć z hobby, które wspólnie uprawiacie. Przed zakupem jednak zastanów się jaki obraz pasowałby do wnętrz mieszkania obdarowywanej osoby. 

 

 

Ozdoba wnętrza

Pomieszczenie bez zdjęć, obrazów… jest nudne i smutne. Na pewno sądzisz podobnie. Zatem, jeśli już coś pojawia się na ścianach niech będzie pełne barw i detali. Nasze giclée jest wykonywane na papierze archiwalnym z użyciem certyfikowanych i trwałych pigmentów. Bez względu na to, czy obdarujesz nim siebie, czy bliską Ci osobę – będziecie mogli cieszyć się swoim printem przez wiele, wiele lat.

 

Miłe skojarzenia 

Każdy z nas lubi dawać radość bliskim i być obdarowywanym. Niespodzianki wywołują w nas pozytywne emocje i uśmiech. Trafione upominki zawsze zostawiają po sobie miłe skojarzenia, a obdarowani często do nich wracają. Tym bardziej, jeśli są nimi printy – limitowane i unikatowe, które wyrażą więcej, niż słowa. 

 

Artyści sztuki współczesnej. Kup print kolekcjonerski (inkografia, giclee, plakat). W naszej ofercie znajdziesz wydruki artystyczne oraz reprodukcje obrazów sztuki współczesnej. Dostępne tylko w Fine Art Prints.Zaangażowanie artystów 

Jakość prac stawiamy na pierwszym miejscu. Współpracujemy tylko z topowymi artystami, którzy otworzyli przed nami swoje pracownie. Cały proces twórczy wymaga sporo czasu i zaangażowania. Dzięki inwestowaniu w nasze prace nie tylko udekorujesz swoje wnętrza, ale również otaczasz się wysokiej klasy sztuką współczesną.

 

Początek niesamowitej przygody 

Twój upominek może stać się początkiem nowej historii. Kto wie, czy ofiarując ukochanej osobie printa kolekcjonerskiego nie zaszczepisz w niej miłości do sztuki, która skończy się inwestowaniem w co rusz to nowe prace?

 

 

 

Wybierz giclée, który trafi w gust bliskiej Ci osoby!

Najpiękniejsze pomysły na prezent znajdziesz w naszym sklepie internetowym: