DLA BIZNESU I KREATYWNYCH

Lubimy otaczać się sztuką. Ty też? Jesteś w dobrym miejscu – zapoznaj się z naszą ofertą i zrób wrażenie
z FineArtPrints | Limited Edition.

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Masz pytania, a może chcesz zostać Partnerem? Śmiało skontaktuj się z nami, chętnie porozmawiamy! Jesteśmy dostępni mailowo pod adresem studio@fineartprints.pl lub telefonicznie pod numerem +48 509786878.

Wysyłamy nasze printy i plakaty na cały świat!

Tak, oferujemy możliwość osobistego odbioru zamówień w naszym studio w Warszawie. Jest to wygodna opcja, szczególnie dla osób, które cenią sobie szybki dostęp do zakupionych printów.

Jak wygląda odbiór zamówienia?

Po złożeniu zamówienia przez naszą stronę, zwykle jest ono gotowe do odbioru w tym samym dniu. O tym, że zamówienie jest gotowe, poinformujemy Cię w osobnym mailu – prosimy poczekać na tę wiadomość przed przyjazdem do naszego studia.

W przypadku zamówień obejmujących oprawę czas realizacji może się wydłużyć, ponieważ przygotowanie oprawionych printów wymaga dodatkowego czasu. Jeśli zależy Ci na szybszym odbiorze, wpisz taką informację w adnotacji do zamówienia – postaramy się nadać Twojemu zamówieniu priorytet.

Gdzie nas znaleźć?

Nasze studio znajduje się pod adresem:
Noakowskiego 12/43, Warszawa
To zabytkowa kamienica położona niedaleko głównego budynku Politechniki Warszawskiej. Aby dotrzeć do nas:

  • Przejdź przez dwa dziedzińce na wprost.
  • Wejdź na 1. piętro.
  • Szukaj charakterystycznego neonu – wykrzyknika z naszego logo w oknie.

Odbiór osobisty to świetna okazja, by osobiście zobaczyć nasze studio i spotkać się z nami w miejscu, gdzie powstają wszystkie nasze printy. 😊

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące odbioru, zapraszamy do kontaktu!

Zainspiruj się:

Sprawdź całą kolekcję naszych printów i znajdź dzieło, które idealnie pasuje do Twojego wnętrza. Przeglądaj kolekcję.

Borys Fiodorowicz, “Morning Icon". Kup kolekcjonerski print (giclée). W naszej ofercie znajdziesz wydruki artystyczne oraz reprodukcje obrazów sztuki współczesnej. Dostępne tylko w Fine Art Prints.
345,00 3125,00 
450,00 4375,00 
Wojciech Brewka, “Leć!”. Orka wieloryb z balonami wylatująca z wody. Kup kolekcjonerski print (giclée). W naszej ofercie znajdziesz wydruki artystyczne oraz reprodukcje obrazów sztuki współczesnej. Dostępne tylko w Fine Art Prints.
450,00 4375,00 
%
360,00 4375,00 
%
300,00 4375,00 
"Backup" autorstwa Wojciecha Brewki - dwa jaguary nałożone na siebie, przedstawiające dynamiczną harmonię i kontrast.
450,00 4375,00 
Oti i Stary Las autorstwa Rocha Urbaniaka - uroczy domek w pniu starego drzewa otoczony latającymi ważkami i świetlikami w gęstym lesie.
450,00 4375,00 
“Astral Dream II”, Sebastian Moń. Kolekcjonerska inkografia (giclée)
375,00 3625,00 
Vicious Circle autorstwa Wojciecha Brewki - ciągła walka i determinacja.
625,00 4375,00