fbpx

Cześć!

Lubimy otaczać się sztuką. Ty też? Sledź nas na Instagramie i bądź zawsze na bieżąco!

FineArtPrints.pl
ul. Noakowskiego 12/43, Warszawa
tel. 509683838
email: studio@fineartprints.pl

Zapisz się do newsletter’a
Do zobaczenia!
  • Brak produktu w koszyku
Zapisz się do newsletter’a
Do zobaczenia!

Witaj!

To my – Fine Art Prints. Jesteśmy wielbicielami sztuki i chcemy otaczać się pięknem wszędzie tam, gdzie to możliwe. Chcemy zmienić sposób myślenia o sztuce współczesnej, dlatego cieszymy się, że nas znalazłeś, a to miejsce już wkrótce wypełni się pracami topowych, polskich artystów. Fine Art Prints to nie kolejna galeria online, a kreatywna przestrzeń gdzie twórcy zaprezentują swoje dzieła w formie wysokiej jakości printów.

Wybór kolejnych artystów Fine Art Prints to duże wyzwanie i podchodzimy do niego szczególnie ostrożnie. Dzięki temu, wszystkie przedstawiane tu prace prezentują wysoką wartość kolekcjonerską i są dla nas powodem do dumy. Mamy nadzieję, że już niedługo ściany Twojego domu wypełnią obrazy, a Fine Art Prints stanie się pierwszym miejscem, o którym pomyślisz urządzając nową przestrzeń.

Niech żyje sztuka dostępna!

Limitowane kolekcje

Wszystkie kolekcje Fine Art Prints są limitowane i numerowane. W ramach jednej edycji powstaje ograniczona liczba prac, która nie podlega zwiększeniu nawet w przypadku dużego zainteresowania odbiorców. Każdy wydruk jest sygnowany ręcznym podpisem artysty oraz posiada Certyfikat Autentyczności. Warto obserwować nas na Instagramie lub zapisać się do newslettera – co kilka tygodni informujemy o dostępności kolejnych prac naszych twórców.

Muzealna jakość

Do produkcji printów wykorzystujemy certyfikowane tusze pigmentowe oraz wyselekcjonowany papier o muzealnym standardzie. Jako podłoża używamy 100-procentowej bezkwasowej bawełny przeznaczonej do wydruku intensywnych barw. Połączenie jakości oraz najnowszej technologii wydruku gwarantują doskonałe archiwalne właściwości, wierność odwzorowania szczegółów oraz doskonałą strukturę wydruków. W dobrych warunkach przechowywania nasze printy przetwają setki lat!

Muzealna Jakość Fine Art Prints
Polscy Artyści Fine Art Prints

Polscy artyści

Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi polskimi artystami. Jeśli chciałbyś poznać bliżej naszych twórców, zapoznaj się z zakładką nasi artyści. Dzięki temu zrozumiesz co kryje się za poszczególnymi pracami, a ich odbiór stanie się głębszy.

1-2-3 Pule

Nasze printy udostępniamy w trzech kategoriach cenowych. Ponieważ prace są limitowane, ich wartość rośnie z każdym kolejnym, wyprzedanym egzemplarzem. Co ważne, ilość printów kolekcji nie ulega zmianie. Ustalamy ją z góry, w porozumieniu z danym artystą, a dodatkowo każda praca opatrzona jest certyfikatem potwierdzającym jej oryginalne pochodzenie.

Pule cenowe:
1. Wczesna sprzedaż ($) – pierwsze 20% prac z danej edycji oferujemy w wyjątkowej cenie. Najlepsza okazja dla zdecydowanych.
2. Cena regularna ($$) – prace dostępne w standardowej cenie. Warto zdecydować o zakupie jeszcze przed wyczerpaniem nakładu.
3. Ostatnie sztuki ($$$) – końcowe 20% edycji. Kolekcje są limitowane i nigdy nie zmieniamy ilości oferowanych prac. Ostatnie sztuki mają większą wartość kolekcjonerską, dlatego dostępne są w innej kategorii cenowej.

Fine Art Prints to sklep online z printami i obrazami. Sztuka współczesna do domu i biura.

Oprawa i montaż

Sami wiemy, jaki to problem gdy kwestią oprawy należy zająć się na własną rękę dlatego do każdego zamówienia dajemy możliwość zamówienia białej lub czarnej ramy, dzięki czemu wydruk jest od razu gotowy do zawieszenia, a białe passe-partout zwiększa jej walory kolekcjonerskie.

Zadbaliśmy również o to  by, wieszanie naszych printów było możliwe bez konieczności używania śrub i wiercenia otworów w ścianie. Do każdego zamówienia możesz dodać samoprzylepne gwoździe tesa®, które pozwalają na szybki i łatwy montaż, zmianę ich położenia bez pozostawiania śladów. Są wielokrotnego użytku, więc zawsze masz możliwość ich ponownego użycia.

Metalowa końcówka samoprzylepnego gwoździa zapewnia bezpieczne trzymanie ramy z printem. Co więcej, jest ona regulowana na wysokość, co pozwala na zawieszenie wydruku na optymalnej wysokości i wyrównanie go w dowolnym momencie. 

ARTYŚCI O NAS:

Tworzę prace, które czuję, nie takie, które są ładne. Tutaj znajduję pełne zrozumienie. To miejsce naprawdę propaguje sztukę.

Wojciech Brewka
artysta, malarz

X