Darmowa dostawa od 530 pln.

Witaj!

To my – Fine Art Prints. Jesteśmy wielbicielami sztuki i chcemy otaczać się pięknem wszędzie tam, gdzie to możliwe. Chcemy zmienić sposób myślenia o sztuce współczesnej, dlatego cieszymy się, że nas znalazłeś, a to miejsce już wkrótce wypełni się pracami topowych, polskich artystów. Fine Art Prints to nie kolejna galeria online, a kreatywna przestrzeń gdzie twórcy zaprezentują swoje dzieła w formie wysokiej jakości unikatowych printów.

Wybór kolejnych artystów Fine Art Prints to duże wyzwanie i podchodzimy do niego szczególnie ostrożnie. Dzięki temu, wszystkie przedstawiane tu prace prezentują wysoką wartość kolekcjonerską i są dla nas powodem do dumy. Mamy nadzieję, że już niedługo ściany Twojego domu wypełnią obrazy, a Fine Art Prints stanie się pierwszym miejscem, o którym pomyślisz urządzając nową przestrzeń.

Niech żyje sztuka dostępna!

Wojciech Brewka, "Lekkość bytu". Kup print kolekcjonerski (inkografia, giclee, plakat). W naszej ofercie znajdziesz wydruki artystyczne oraz reprodukcje obrazów sztuki współczesnej. Dostępne tylko w Fine Art Prints.

Limitowane kolekcje

Wszystkie kolekcje Fine Art Prints są limitowane i numerowane. W ramach jednej edycji powstaje ograniczona liczba prac, która nie podlega zwiększeniu nawet w przypadku dużego zainteresowania odbiorców. Każdy wydruk jest sygnowany ręcznym podpisem artysty oraz posiada Certyfikat Autentyczności. Warto obserwować nas na Instagramie lub zapisać się do newslettera – co kilka tygodni informujemy o dostępności kolejnych prac naszych twórców.

Muzealna jakość

Do produkcji inkografii wykorzystujemy certyfikowane tusze pigmentowe oraz wyselekcjonowany papier o muzealnym standardzie. Jako podłoża używamy 100-procentowej bezkwasowej bawełny przeznaczonej do wydruku intensywnych barw. Połączenie jakości oraz najnowszej technologii wydruku gwarantują doskonałe archiwalne właściwości, wierność odwzorowania szczegółów oraz doskonałą strukturę wydruków. W dobrych warunkach przechowywania nasze reprodukcje przetrwają setki lat!

Muzealna Jakość Fine Art Prints
Wojciech Brewka. Kup print kolekcjonerski (inkografia, giclee, plakat). W naszej ofercie znajdziesz wydruki artystyczne oraz reprodukcje obrazów sztuki współczesnej. Dostępne tylko w Fine Art Prints.

Polscy artyści

Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi polskimi artystami. Jeśli chciałbyś poznać bliżej naszych twórców, zapoznaj się z zakładką nasi artyści. Dzięki temu zrozumiesz co kryje się za poszczególnymi pracami, a ich odbiór stanie się głębszy.

Oprawa i montaż

Sami wiemy, jaki to problem gdy kwestią oprawy należy zająć się na własną rękę dlatego do każdego zamówienia dajemy możliwość zamówienia białej lub czarnej ramy, dzięki czemu wydruk jest od razu gotowy do zawieszenia, a białe passe-partout zwiększa jej walory kolekcjonerskie.

Zadbaliśmy również o to  by, wieszanie naszych inkografii było możliwe bez konieczności używania śrub i wiercenia otworów w ścianie. Do każdego zamówienia możesz dodać samoprzylepne gwoździe tesa®, które pozwalają na szybki i łatwy montaż, zmianę ich położenia bez pozostawiania śladów. Są wielokrotnego użytku, więc zawsze masz możliwość ich ponownego użycia.

Metalowa końcówka samoprzylepnego gwoździa zapewnia bezpieczne trzymanie ramy z wydrukiem. Co więcej, jest ona regulowana na wysokość, co pozwala na zawieszenie wydruku na optymalnej wysokości i wyrównanie go w dowolnym momencie. 

Nasze printy, inkografie możesz zawiesić na gwoździach tesa

1-2-3 Pule

Nasze printy udostępniamy w trzech kategoriach cenowych. Ponieważ prace są limitowane, ich wartość rośnie z każdym kolejnym, wyprzedanym egzemplarzem. Co ważne, ilość reprodukcji w kolekcji nie ulega zmianie. Ustalamy ją z góry, w porozumieniu z danym artystą, a dodatkowo każda praca opatrzona jest certyfikatem potwierdzającym jej oryginalne pochodzenie.

Pule cenowe:
1. Wczesna sprzedaż ($) – pierwsze 20% prac z danej edycji oferujemy w wyjątkowej cenie. Najlepsza okazja dla zdecydowanych.
2. Cena regularna ($$) – prace dostępne w standardowej cenie. Warto zdecydować o zakupie jeszcze przed wyczerpaniem nakładu.
3. Ostatnie sztuki ($$$) – końcowe 20% edycji. Kolekcje są limitowane i nigdy nie zmieniamy ilości oferowanych prac. Ostatnie sztuki mają większą wartość kolekcjonerską, dlatego dostępne są w innej kategorii cenowej.

Fine Art Prints to sklep online z printami i obrazami. Sztuka współczesna do domu i biura.