Darmowa dostawa od 530 pln.

Zaufani Partnerzy w sztuce

Odkryj naszych Partnerów – miejsca, w których znajdziesz produkty FineArtPrints stacjonarnie i online!

Jesteśmy zdania, że sztuka powinna być dostępna dla każdego, a nasi Partnerzy umożliwiają nam dotarcie do większego grona osób. Poniżej przedstawiamy listę punktów stacjonarnych i internetowych, w których znajdziesz nasze unikalne produkty artystyczne.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych Partnerów:

partnerzy-trzecie-oko
Bocheńska 5, Kraków
W ofercie:
printy kolekcjonerskie
wrzenieswiata_logo_2022
ul. Gałczyńskiego 7, Warszawa
W ofercie:
notatniki
partnerzy-drukarnia-sklad-wina-i-chleba
Piotrkowska 138/140, Łódź (OFF Piotrkowska)
W ofercie:
printy kolekcjonerskie
partnerzy-degazeria
Zelwerowicza 95, Warszawa
W ofercie:
printy kolekcjonerskie

 

Jeśli chcesz oferować nasze produkty swoim klientom, serdecznie zapraszamy do kontaktu! Posiadamy szeroki wybór prac i zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy.

Współpraca z architektami i dekoratorami wnętrz

Nasze kolekcjonerskie printy świetnie sprawdzają się jako unikatowe i stylowe dodatki do projektów architektonicznych i dekoracji wnętrz. Jesteśmy otwarci na współpracę z biurami projektowymi, architektami oraz dekoratorami wnętrz, którzy chcą wzbogacić swoje projekty o wyjątkowe dzieła sztuki.

Wojciech Brewka, “Two Faces”. Kup kolekcjonerską inkografię (giclée). W naszej ofercie znajdziesz wydruki artystyczne oraz reprodukcje obrazów sztuki współczesnej. Dostępne tylko w Fine Art Prints.
Korzyści dla Partnerów:

Zapewniamy atrakcyjną prowizję od sprzedaży oraz poszerzenie Twojej oferty o kolekcjonerskie printy, które wyróżniają się najwyższą jakością i unikalnymi wzorami. Wspieramy Partnerów wizualizacjami naszych dzieł w projektach, co ułatwia przybliżenie końcowego efektu.

Kontakt w sprawie współpracy:

Skontaktuj się z nami drogą mailową lub telefoniczną. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i przedstawią szczegóły naszej oferty.

E-mail: studio@fineartprints.pl
Telefon: +48 509 68 78 68